مبنای ارزیابی دستگاه‌های دولتی منطبق بر دیدگاه مردم باشد
استاندار یزد:
مبنای ارزیابی دستگاه‌های دولتی منطبق بر دیدگاه مردم باشد
استاندار یزد در نشست شورای راهبری توسعه مدیریت استان گفت: مبنای ارزیابی استان با مبنای ذهنی مردم، رسانه‌ها و افکار عمومی یکسان باشد و شکافی در نوع دیدگاه‌ها نسبت به عملکرد دستگاه‌ها وجود نداشته باشد.
ضرورت ایجاد پارک علم و فناوری سلامت در یزد
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تاکید کرد:
ضرورت ایجاد پارک علم و فناوری سلامت در یزد
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار یزد در نشست شورای هماهنگی فناوری و نوآوری استان یزد بر ضرورت همکاری نخبگان و فعالان حوزه سلامت در ایجاد پارک علم و فناوری سلامت در استان تاکید کرد.
هدف از ایجاد شهر هوشمند رسیدن به رفاه و راحتی مردم است
هدف از ایجاد شهر هوشمند رسیدن به رفاه و راحتی مردم است
معاون توسعه منابع انسانی استانداری یزد با بیان اینکه اجرای سیاست‌های اجرایی در بخش‌های مختلف نیازمند دغدغه عمومی است ، گفت: مهمترین هدف در ایجاد شهر هوشمند استفاده از ابزار و تکنیک‌ها برای رسیدن به رفاه و راحتی مردم است.
دیدار استاندار یزد با معاون امور مجلس و دولت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
دیدار استاندار یزد با معاون امور مجلس و دولت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
استاندار یزد در دیداری با معاون امور مجلس و دولت و مدیرکل امور استانهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دیدار و درباره اهم مسائل جاری کشور به بحث و گفتگو پرداختند.
نمایش 1 - 4 از 175 نتیجه
آیتم در هر صفحه 4
از 44
« بازگشت

استاندار يزد:واگذاري امور جامعه به جوانان، اجابت بخشي از وصاياي امام (ره) است

استاندار يزد:واگذاري امور جامعه به جوانان، اجابت بخشي از وصاياي امام (ره) است

به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، "محمدرضا فلاح زاده" در نخستين جشنواره تجليل ‌از نخبگان جوان استان يزد كه با عنوان "حضرت علي اكبر" در هتل سنتي والي برگزار شد، اظهار داشت:با ساماندهي انديشه و استعداد جوانان مي‌توان جامعه را به بهترين شكل اداره كرد.
وي با اشاره به اينكه جوانان، طلايه داران و پيشگامان رشد و تعالي جامعه‌ هستند، گفت: حمايت از نخبگان جوان، آينده كشور را تضمين مي كند.
وي از جواناني كه از صدر اسلام تاكنون به عنوان الگوي مردم شناخته شده اند ياد كرد و افزود: اكثريت ياران پيامبر مكرم اسلام (ص) و افرادي كه در راه سربلندي و عزت اسلام جان خود را بدون هيچ چشم داشتي نثار كردند جوان بودند.
وي همچنين به جانفشاني 36 هزار شهيد دانش آموز در دوران دفاع مقدس و آمار شهداي جنگ تحميلي و انقلاب اسلامي اشاره كرد و افزود: نوجوانان و جوانان 12 تا 15 سال 8/3 درصد، 16 تا 20 سال 42 درصد، 21 تا 25 سال 29 درصد، 26 تا 30 سال هشت درصد و 31 تا 35 سال چهاردرصد از شهداي ميهن عزيزمان را تشكيل دادند كه اين آمار نشان دهنده نقش پررنگ جوانان در دفاع از ميهن اسلامي ‌است.
استاندار يزد همچنين ضمن ارائه گزارشي از اقدامات دولت نهم در استان يزد، از تشكيل پنج كارگروه تخصصي در رابطه با ازدواج جوانان خبر داد و افزود: اين كارگروه‌ها، سياست‌گذاري در رابطه با ازدواج آسان، به هنگام و پايدار را در دستور كار خود قرار داده اند.
رييس سازمان ملي جوانان استان يزد نيز در اين مراسم گفت: هر انقلاب و شكوفايي، زاييده نيروي جواني است و انقلاب شكوهمند اسلامي نيز مرهون خون جواناني است كه سنگفرش خيابان‌ها وكوچه‌ها را رنگين كردند.
"مهران اژدرپور" افزود: در تمام دولت‌ها، برنامه ريزي براي جوانان وجود داشته است اما اين مساله در دولت نهم به طور ويژه اي در دستور كار قرار گرفته و عملياتي شده‌است.
در پايان اين مراسم با اهداي لوح تقدير و هديه از نخبگان برتر جوان استان يزد تجليل به عمل آمد.

 


اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغال

 

پرتال استان یزد 

تلفن:  31112525،   نمابر:  36284787

پیامک:  100061112525

رایانامه:  it [at] ostanyazd.ir