مبنای ارزیابی دستگاه‌های دولتی منطبق بر دیدگاه مردم باشد
استاندار یزد:
مبنای ارزیابی دستگاه‌های دولتی منطبق بر دیدگاه مردم باشد
استاندار یزد در نشست شورای راهبری توسعه مدیریت استان گفت: مبنای ارزیابی استان با مبنای ذهنی مردم، رسانه‌ها و افکار عمومی یکسان باشد و شکافی در نوع دیدگاه‌ها نسبت به عملکرد دستگاه‌ها وجود نداشته باشد.
ضرورت ایجاد پارک علم و فناوری سلامت در یزد
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تاکید کرد:
ضرورت ایجاد پارک علم و فناوری سلامت در یزد
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار یزد در نشست شورای هماهنگی فناوری و نوآوری استان یزد بر ضرورت همکاری نخبگان و فعالان حوزه سلامت در ایجاد پارک علم و فناوری سلامت در استان تاکید کرد.
هدف از ایجاد شهر هوشمند رسیدن به رفاه و راحتی مردم است
هدف از ایجاد شهر هوشمند رسیدن به رفاه و راحتی مردم است
معاون توسعه منابع انسانی استانداری یزد با بیان اینکه اجرای سیاست‌های اجرایی در بخش‌های مختلف نیازمند دغدغه عمومی است ، گفت: مهمترین هدف در ایجاد شهر هوشمند استفاده از ابزار و تکنیک‌ها برای رسیدن به رفاه و راحتی مردم است.
دیدار استاندار یزد با معاون امور مجلس و دولت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
دیدار استاندار یزد با معاون امور مجلس و دولت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
استاندار یزد در دیداری با معاون امور مجلس و دولت و مدیرکل امور استانهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دیدار و درباره اهم مسائل جاری کشور به بحث و گفتگو پرداختند.
نمایش 1 - 4 از 175 نتیجه
آیتم در هر صفحه 4
از 44
« بازگشت

در جلسه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان تشريح شد؛طرح ايجاد و راه اندازي زير ساختهاي SDI

در جلسه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان تشريح شد؛طرح ايجاد و راه اندازي زير ساختهاي SDI

به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، محمد رضا بابايي در اين مراسم با اشاره به طرح ايجاد و راه اندازي زير ساختهاي SDI استان گفت : اين طرح از سال 85 در استان يزد توسط گروهي از كارشناسان و به سرپرستي دكتر رجبي پور از اساتيد دانشگاه ملبورن در حال پيگيري و اجراست.
وي بر نقش موثر اين طرح در دسترسي سريع به اطلاعات لازم براي مسئولين استان اشاره كرد و گفت: اين طرح به صورت نمونه در استان يزد در حال پيگيري است و در اين هفته كلاس هايي با حضور كارشناسان و نمايندگان تعدادي از دستگاه هاي مرتبط در محل استانداري برگزار گرديده است.
 دكتر رجبي پور نيز در اين جلسه با تشريح طرح ايجاد و راه اندازي زير ساختهاي SDI استان گفت: هدف از اجراي اين پروژه ، طراحي بستري توانمند براي تبادل و ادغام اطلاعات در يك جامعه است.
وي ادامه داد: در حال حاضر بيش از 100كشور در حال پيگيري اين طرح مي باشند.
مسئول طرح ايجاد و راه اندازي زير ساختهاي SDI استان درباره بازگشت سرمايه گذاري در اين طرح گفت: اين طرح در دنيا بازگشت 400 درصدي دارد و بعضي از كشور ها بازگشت سرمايه را 1 به 16 مي دانند.
وي از بروز بحران هاي طبيعي يادكرد و گفت: با توجه به اهميت مديريت بحران و مقابله با عوارض ناشي از حوادث غيرمترقبه اين طرح از اهميت و جايگاه والايي برخوردار است.
رجبي پور ادامه داد: مهترين بخش اين طرح ورود اطلاعات صحيح به پايگاه داده ها مي باشد كه بدين منظور همكاري تمامي دست اندركاران مرتبط را مي طلبد .
گفتني است در اين نشست در مورد طرح آبرساني مجتمع ولايت نيز سئوالاتي مطرح شد كه ميرسعيدي معاون عمراني استاندار به رفع ابهامات اين طرح پرداخت.
اين طرح از پروژه هاي سفر پر خير و بركت مقام معظم رهبري(مدظله العالي) و هيئت دولت به استان مي باشد و اعتباري بالغ بر 21 ميليارد ريال بدين منظور اختصاص يافته است.


اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغال

 

پرتال استان یزد 

تلفن:  31112525،   نمابر:  36284787

پیامک:  100061112525

رایانامه:  it [at] ostanyazd.ir