مبنای ارزیابی دستگاه‌های دولتی منطبق بر دیدگاه مردم باشد
استاندار یزد:
مبنای ارزیابی دستگاه‌های دولتی منطبق بر دیدگاه مردم باشد
استاندار یزد در نشست شورای راهبری توسعه مدیریت استان گفت: مبنای ارزیابی استان با مبنای ذهنی مردم، رسانه‌ها و افکار عمومی یکسان باشد و شکافی در نوع دیدگاه‌ها نسبت به عملکرد دستگاه‌ها وجود نداشته باشد.
ضرورت ایجاد پارک علم و فناوری سلامت در یزد
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تاکید کرد:
ضرورت ایجاد پارک علم و فناوری سلامت در یزد
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار یزد در نشست شورای هماهنگی فناوری و نوآوری استان یزد بر ضرورت همکاری نخبگان و فعالان حوزه سلامت در ایجاد پارک علم و فناوری سلامت در استان تاکید کرد.
هدف از ایجاد شهر هوشمند رسیدن به رفاه و راحتی مردم است
هدف از ایجاد شهر هوشمند رسیدن به رفاه و راحتی مردم است
معاون توسعه منابع انسانی استانداری یزد با بیان اینکه اجرای سیاست‌های اجرایی در بخش‌های مختلف نیازمند دغدغه عمومی است ، گفت: مهمترین هدف در ایجاد شهر هوشمند استفاده از ابزار و تکنیک‌ها برای رسیدن به رفاه و راحتی مردم است.
دیدار استاندار یزد با معاون امور مجلس و دولت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
دیدار استاندار یزد با معاون امور مجلس و دولت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
استاندار یزد در دیداری با معاون امور مجلس و دولت و مدیرکل امور استانهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دیدار و درباره اهم مسائل جاری کشور به بحث و گفتگو پرداختند.
نمایش 1 - 4 از 175 نتیجه
آیتم در هر صفحه 4
از 44
« بازگشت

دعوت از مردم شريف استان براي حضور گسترده در يوم ا... 13 آبان


به گزارش روابط عمومي استانداري يزد محمد رضا فلاح زاده در اين پيام آورده است:
13 آبان در تاريخ پربار انقلاب شكوهمند اسلامي ايران از اهميت بالايي برخوردار است. اين يوم ا... كه در سال 57 با قيام صدها دانش آموز و دانشجو همراه بود و پايه هاي حكومت فاسد پهلوي را به لرزه در آورد در سال 58 با تسخير لانه جاسوسي آمريكاي جنايتكار، ارزشي دو چندان يافته است به نحوي كه بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني(ره) در اين رابطه مي فرمايند: ما شعار مرگ‌ بر آمريكا را در عمل‌ جوانان‌ پرشور و قهرمان‌ و مسلمان‌ در تسخير لانه‌ فساد وجاسوسي‌ آمريكا تماشا كرده‌ايم‌.
مقام معظم رهبري (مدظله العالي) نيز اين روز را روز تجلی دوباره‌ آزادگي‌ و شجاعت‌ و غيرت‌ انقلابي‌ در ملت‌ مسلمان عنوان فرموده اند كه اين خود نشان دهنده ‌ جايگاه و اهميت اين روز در تاريخ درخشان انقلاب اسلامي ايران مي باشد. 
13 آبان به عنوان روز مبارزه با استكبار جهاني فرصتي مناسب است تا ملت شريف ايران بار ديگر هم صدا و هم قدم با هم در صفوفي به هم فشرده و با گام هايي استوار بر سر مستكبران عالم فرياد برآرند و شعار «مرگ بر امريكا» را به نشانه تنفر و دوري جستن از شيطان بزرگ و ايادي استكبار در سراسر ميهن عزيز اسلامي طنين انداز سازند.
اينجانب ضمن تبريك اين روز به ملت سلحشور ايران به ويژه دانش آموزان متعهد ميهن اسلامي، از آحاد مردم شريف استان يزد دعوت مي كنم تا بار ديگر با شركت گسترده و باشكوه در مراسم راهپيمايي يوم ا...  سيزدهم آبان، با وحدت و اتحاد اسلامي و اراده  راسخ، انزجار خود را از مستكبران و زورگويان جهان اعلام نمايند. براي همگان از درگاه خداوند متعال موفقيت مسئلت مي نمايم .

اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغال

 

پرتال استان یزد 

تلفن:  31112525،   نمابر:  36284787

پیامک:  100061112525

رایانامه:  it [at] ostanyazd.ir