مبنای ارزیابی دستگاه‌های دولتی منطبق بر دیدگاه مردم باشد
استاندار یزد:
مبنای ارزیابی دستگاه‌های دولتی منطبق بر دیدگاه مردم باشد
استاندار یزد در نشست شورای راهبری توسعه مدیریت استان گفت: مبنای ارزیابی استان با مبنای ذهنی مردم، رسانه‌ها و افکار عمومی یکسان باشد و شکافی در نوع دیدگاه‌ها نسبت به عملکرد دستگاه‌ها وجود نداشته باشد.
ضرورت ایجاد پارک علم و فناوری سلامت در یزد
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تاکید کرد:
ضرورت ایجاد پارک علم و فناوری سلامت در یزد
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار یزد در نشست شورای هماهنگی فناوری و نوآوری استان یزد بر ضرورت همکاری نخبگان و فعالان حوزه سلامت در ایجاد پارک علم و فناوری سلامت در استان تاکید کرد.
هدف از ایجاد شهر هوشمند رسیدن به رفاه و راحتی مردم است
هدف از ایجاد شهر هوشمند رسیدن به رفاه و راحتی مردم است
معاون توسعه منابع انسانی استانداری یزد با بیان اینکه اجرای سیاست‌های اجرایی در بخش‌های مختلف نیازمند دغدغه عمومی است ، گفت: مهمترین هدف در ایجاد شهر هوشمند استفاده از ابزار و تکنیک‌ها برای رسیدن به رفاه و راحتی مردم است.
دیدار استاندار یزد با معاون امور مجلس و دولت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
دیدار استاندار یزد با معاون امور مجلس و دولت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
استاندار یزد در دیداری با معاون امور مجلس و دولت و مدیرکل امور استانهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دیدار و درباره اهم مسائل جاری کشور به بحث و گفتگو پرداختند.
نمایش 1 - 4 از 175 نتیجه
آیتم در هر صفحه 4
از 44
« بازگشت

رئيس‌جمهور در جمع پرشور و صميمي علما و روحانيون استان يزد :معرفي اسلام ناب توسط علما ، وظيفه‌اي تاريخي و تاريخ‌ساز است


دکتر محمود احمدي‌نژاد عصر امروز (پنج‌شنبه) در جمع پرشور و صميمي علما و روحانيون استان يزد با بيان اينکه امروز روحانيت در پيشاپيش ملت ايران خودشان را سربازان امام عصر(عج) مي‌دانند، اظهار داشت: به واسطه پيشتازي علما امروز ملت ايران پرچمدار انديشه انتظار براي امام عصر(عج) و انسان کامل در جهان است.
رئيس‌جمهور تأکيد کرد: تا زماني که توجه و اتصال و دلبستگي به انسان کامل و امام معصوم وجود دارد حرکت انقلاب اسلامي رو به جلو است و حتي اگر همه فاسدها و شياطين عالم جمع شوند، قادر نخواهند بود انقلاب ملت ايران را متوقف کنند و يا خداي ناکرده به عقب برگردانند.
وي رمز ماندگاري و عظمت جمهوري اسلامي ايران را ارتباط با واسطه فيض الهي و انسان‌ کامل برشمرد و گفت: اصل ولايت فقيه به معناي مجاهدت يک ملت براي پيوستن به امام و انسان کامل است.
دکتر احمدي‌نژاد با بيان اينکه شيطان از چيزي جز انسان کامل و پيروي کامل بشريت از امام وحشت ندارد، تأکيد کرد: ارتباطات اجتماعي فقط تحت حاکميت انسان کامل مي‌تواند بشريت را به قله‌هاي سعادت و کمال برساند.
رئيس‌جمهور در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به پيشرفت‌هاي روزافزون ملت ايران و با تأکيد بر اينکه امروز ايران يک ابرقدرت صالح است، گفت: امروز به فضل الهي و علي‌رغم همه بداخلاقي‌ها و تحريم‌ها ، ايران اسلامي به قله‌هاي پيشرفت‌ دست يافته است و نمونه آن پرتاب ماهواره به فضا توسط موشك پرتابگر كه هر دو ساخت دانشمندان خود بوده است، اما بسياري از کشورهاي مدعي و مخالف ملت ايران نه تنها ماهواره ندارند بلکه موشک پرتابگر آن را نيز نمي‌توانند بسازند.
وي با تأکيد بر اينکه امروز ملت‌ها خوشحالند که ايران به عنوان يک قدرت صالح در برابر زورگويان عالم ايستاده‌ است، تصريح کرد: پيشرفت‌هاي کشورهاي زورگو حتي براي مردم خودشان نيز خوشحال‌کننده نيست، اما هر پيشرفتي که در ايران اتفاق مي‌افتد همه ملت‌ها در اقصي نقاط عالم خوشحال مي‌شوند.
دکتر احمدي‌نژاد با بيان اينکه بايد دست در دست هم، به فضل الهي و به سرعت ايران را بسازيم و همه نيازهاي کشور را در بخش‌هاي مختلف اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي تأمين کنيم، گفت: نقش علما در ساختن و پيشرفت کشور بي‌بديل و بدون جايگزين است.
رئيس‌جمهور با تأکيد بر اينکه انديشه مادي و نظام‌هاي سرمايه‌داري و بي‌ديني نمي‌توانند بشريت را نجات دهند، اظهار داشت: انديشه مادي و سرمايه‌داري در همه ابعاد وجودي به بن‌بست رسيده است و قدرت‌ها نمي‌توانند حتي از بحران کنوني در اقتصاد نيز خارج شوند.
وي در ادامه سخنان خود علما را پرچمداران نشر فرهنگ اسلام ناب محمدي معرفي و خاطر نشان کرد:علماي يزد نقش اول در تربيت ، هدايت و پر کشيدن مردم به سوي مکارم اخلاقي را داشته‌اند.
دکتر احمدي‌نژاد با بيان اينکه کار روحانيت يعني گشودن پنجره‌ها در برابر انسان و دستگيري از انسان و حرکت‌دادن بشريت در مسير الهي بي‌بديل و جزء ارزشمندترين فعاليت‌ها است، اظهار داشت: روحانيت جرياني حقيقي براي بازکردن راه و برطرف کردن موانع و نشان‌دادن افق‌هاي بلند و آرماني به بشريت است.
رئيس‌جمهور با تأکيد بر اينکه روحانيون و علما مشغول جهاد مخلصانه و الهي براي پيشبرد ملت ايران هستند، گفت: ايمان‌هاي مستحکم و بسياري از اخلاق حسنه جاري در زندگي مردم و جانفشاني‌هاي شهدا حاصل تربيت علما است زيرا علما انسان‌هاي وارسته‌اي هستند که جلوتر از همه حرکت مي‌کنند و راه را باز مي‌نمايند.
وي با اشاره به ويژگي‌ها و خصوصيات اخلاقي آيت‌الله شهيد صدوقي، خاطر نشان کرد: شهيد صدوقي به عنوان روحاني عالم و عامل با نگاه و کلام خود دل‌ها را منقلب مي‌کرد.
دکتر احمدي‌نژاد همچنين در ادامه سخنان خود در جمع پرشور علما و روحانيون استان يزد با بيان اينکه همه عالم براي رسيدن انسان به کمال و سعادت خلق شده‌‌ است، گفت: انسان براي رسيدن به کمال و خداشناسي بايد انسان کامل را بشناسد زيرا انسان کامل تجلي تام و تمام اسماء الهي است.
رئيس‌جمهور با اشاره به اينکه محور حرکت همه انبياء الهي، وصل کردن بشر به امام و آشنا کردن انسان با حقيقت امام است، گفت: شيطان همواره مي‌خواهد بشر را از امام و انسان کامل به عنوان حلقه وصل و واسطه فيض الهي جدا کند زيرا اگر انسان از صراط مستقيم فاصله بگيرد منحرف مي‌شود.
پيش از سخنان رئيس‌جمهور حجت‌الاسلام والمسلمين صدوقي نماينده ولي‌فقيه و امام جمعه يزد در سخناني با اشاره به اقدامات دولت نهم در بخش‌هاي مختلف براي خدمت به مردم تصريح کرد: دولت نهم و به ويژه رئيس‌جمهور توجه ويژه‌اي به صيانت از فرهنگ اسلام ناب در جامعه دارند.


اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغال

 

پرتال استان یزد 

تلفن:  31112525،   نمابر:  36284787

پیامک:  100061112525

رایانامه:  it [at] ostanyazd.ir