تحقق شهر هوشمند از استراتژی‌های مدیریت ارشد استان برای توسعه است
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار یزد:
تحقق شهر هوشمند از استراتژی‌های مدیریت ارشد استان برای توسعه است
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار با اشاره به تبیین راه و چشم‌اندازهای پیش بینی شده در بیانیه شهر هوشمند، گفت: شهر هوشمند به‌عنوان یکی از استراتژی‌های مدیریت ارشد استان برای توسعه و درجهت رسیدن به شهری بهتر با رفاه اجتماعی بالاتر و رضایت مردمی...
همه پروژه‌ها در شهر یزد باید با برچسب شهر هوشمند عملیاتی گردد
استاندار یزد:
همه پروژه‌ها در شهر یزد باید با برچسب شهر هوشمند عملیاتی گردد
استاندار یزد در نشست هم‌ اندیشی شهر هوشمند با تقدیر از فعالیت های شهرداری یزد گفت: حفظ کرامت انسانی ‌مردم و تصحیح رفتار مسئولان از تاثیرات پنهان ایجاد شهر هوشمند است.
راه اندازی حداقل ‌شش مرکز نوآوری در حوزه های مزیت دار استان
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار مطرح کرد:
راه اندازی حداقل ‌شش مرکز نوآوری در حوزه های مزیت دار استان
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار یزد ضمن تاکید بر پیگیری راه اندازی کارخانه نوآوری در استان از ایجاد حداقل شش مرکز نوآوری در حوزه های مزیت دار استان با محوریت منطقه ویژه علم و فناوری خبر داد.
امضای تفاهم‌نامه ایجاد کارخانه نوآوری در بافت تاریخی یزد
در نشست ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان صورت گرفت؛
امضای تفاهم‌نامه ایجاد کارخانه نوآوری در بافت تاریخی یزد
در نشست ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان یزد، تفاهم‌نامه ایجاد کارخانه نوآوری در بافت تاریخی یزد، به امضاء"‌سورنا ستاری" معاون علمی و فناوری رئیس جمهور ‌و "‌محمدعلی طالبی" استاندار یزد رسید.
نمایش 1 - 4 از 170 نتیجه
آیتم در هر صفحه 4
از 43

رئيس‌جمهور در جمع پرشور و صميمي علما و روحانيون استان يزد :معرفي اسلام ناب توسط علما ، وظيفه‌اي تاريخي و تاريخ‌ساز است

رئيس‌جمهور در جمع پرشور و صميمي علما و روحانيون استان يزد :معرفي اسلام ناب توسط علما ، وظيفه‌اي تاريخي و تاريخ‌ساز است

دکتر محمود احمدي‌نژاد عصر امروز (پنج‌شنبه) در جمع پرشور و صميمي علما و روحانيون استان يزد با بيان اينکه امروز روحانيت در پيشاپيش ملت ايران خودشان را سربازان امام عصر(عج) مي‌دانند، اظهار داشت: به واسطه پيشتازي علما امروز ملت ايران پرچمدار انديشه انتظار براي امام عصر(عج) و انسان کامل در جهان است.
رئيس‌جمهور تأکيد کرد: تا زماني که توجه و اتصال و دلبستگي به انسان کامل و امام معصوم وجود دارد حرکت انقلاب اسلامي رو به جلو است و حتي اگر همه فاسدها و شياطين عالم جمع شوند، قادر نخواهند بود انقلاب ملت ايران را متوقف کنند و يا خداي ناکرده به عقب برگردانند.
وي رمز ماندگاري و عظمت جمهوري اسلامي ايران را ارتباط با واسطه فيض الهي و انسان‌ کامل برشمرد و گفت: اصل ولايت فقيه به معناي مجاهدت يک ملت براي پيوستن به امام و انسان کامل است.
دکتر احمدي‌نژاد با بيان اينکه شيطان از چيزي جز انسان کامل و پيروي کامل بشريت از امام وحشت ندارد، تأکيد کرد: ارتباطات اجتماعي فقط تحت حاکميت انسان کامل مي‌تواند بشريت را به قله‌هاي سعادت و کمال برساند.
رئيس‌جمهور در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به پيشرفت‌هاي روزافزون ملت ايران و با تأکيد بر اينکه امروز ايران يک ابرقدرت صالح است، گفت: امروز به فضل الهي و علي‌رغم همه بداخلاقي‌ها و تحريم‌ها ، ايران اسلامي به قله‌هاي پيشرفت‌ دست يافته است و نمونه آن پرتاب ماهواره به فضا توسط موشك پرتابگر كه هر دو ساخت دانشمندان خود بوده است، اما بسياري از کشورهاي مدعي و مخالف ملت ايران نه تنها ماهواره ندارند بلکه موشک پرتابگر آن را نيز نمي‌توانند بسازند.
وي با تأکيد بر اينکه امروز ملت‌ها خوشحالند که ايران به عنوان يک قدرت صالح در برابر زورگويان عالم ايستاده‌ است، تصريح کرد: پيشرفت‌هاي کشورهاي زورگو حتي براي مردم خودشان نيز خوشحال‌کننده نيست، اما هر پيشرفتي که در ايران اتفاق مي‌افتد همه ملت‌ها در اقصي نقاط عالم خوشحال مي‌شوند.
دکتر احمدي‌نژاد با بيان اينکه بايد دست در دست هم، به فضل الهي و به سرعت ايران را بسازيم و همه نيازهاي کشور را در بخش‌هاي مختلف اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي تأمين کنيم، گفت: نقش علما در ساختن و پيشرفت کشور بي‌بديل و بدون جايگزين است.
رئيس‌جمهور با تأکيد بر اينکه انديشه مادي و نظام‌هاي سرمايه‌داري و بي‌ديني نمي‌توانند بشريت را نجات دهند، اظهار داشت: انديشه مادي و سرمايه‌داري در همه ابعاد وجودي به بن‌بست رسيده است و قدرت‌ها نمي‌توانند حتي از بحران کنوني در اقتصاد نيز خارج شوند.
وي در ادامه سخنان خود علما را پرچمداران نشر فرهنگ اسلام ناب محمدي معرفي و خاطر نشان کرد:علماي يزد نقش اول در تربيت ، هدايت و پر کشيدن مردم به سوي مکارم اخلاقي را داشته‌اند.
دکتر احمدي‌نژاد با بيان اينکه کار روحانيت يعني گشودن پنجره‌ها در برابر انسان و دستگيري از انسان و حرکت‌دادن بشريت در مسير الهي بي‌بديل و جزء ارزشمندترين فعاليت‌ها است، اظهار داشت: روحانيت جرياني حقيقي براي بازکردن راه و برطرف کردن موانع و نشان‌دادن افق‌هاي بلند و آرماني به بشريت است.
رئيس‌جمهور با تأکيد بر اينکه روحانيون و علما مشغول جهاد مخلصانه و الهي براي پيشبرد ملت ايران هستند، گفت: ايمان‌هاي مستحکم و بسياري از اخلاق حسنه جاري در زندگي مردم و جانفشاني‌هاي شهدا حاصل تربيت علما است زيرا علما انسان‌هاي وارسته‌اي هستند که جلوتر از همه حرکت مي‌کنند و راه را باز مي‌نمايند.
وي با اشاره به ويژگي‌ها و خصوصيات اخلاقي آيت‌الله شهيد صدوقي، خاطر نشان کرد: شهيد صدوقي به عنوان روحاني عالم و عامل با نگاه و کلام خود دل‌ها را منقلب مي‌کرد.
دکتر احمدي‌نژاد همچنين در ادامه سخنان خود در جمع پرشور علما و روحانيون استان يزد با بيان اينکه همه عالم براي رسيدن انسان به کمال و سعادت خلق شده‌‌ است، گفت: انسان براي رسيدن به کمال و خداشناسي بايد انسان کامل را بشناسد زيرا انسان کامل تجلي تام و تمام اسماء الهي است.
رئيس‌جمهور با اشاره به اينکه محور حرکت همه انبياء الهي، وصل کردن بشر به امام و آشنا کردن انسان با حقيقت امام است، گفت: شيطان همواره مي‌خواهد بشر را از امام و انسان کامل به عنوان حلقه وصل و واسطه فيض الهي جدا کند زيرا اگر انسان از صراط مستقيم فاصله بگيرد منحرف مي‌شود.
پيش از سخنان رئيس‌جمهور حجت‌الاسلام والمسلمين صدوقي نماينده ولي‌فقيه و امام جمعه يزد در سخناني با اشاره به اقدامات دولت نهم در بخش‌هاي مختلف براي خدمت به مردم تصريح کرد: دولت نهم و به ويژه رئيس‌جمهور توجه ويژه‌اي به صيانت از فرهنگ اسلام ناب در جامعه دارند.


اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغال

 

پرتال استان یزد 

تلفن:  31112525،   نمابر:  36284787

پیامک:  100061112525

رایانامه:  it [at] ostanyazd.ir