مبنای ارزیابی دستگاه‌های دولتی منطبق بر دیدگاه مردم باشد
استاندار یزد:
مبنای ارزیابی دستگاه‌های دولتی منطبق بر دیدگاه مردم باشد
استاندار یزد در نشست شورای راهبری توسعه مدیریت استان گفت: مبنای ارزیابی استان با مبنای ذهنی مردم، رسانه‌ها و افکار عمومی یکسان باشد و شکافی در نوع دیدگاه‌ها نسبت به عملکرد دستگاه‌ها وجود نداشته باشد.
ضرورت ایجاد پارک علم و فناوری سلامت در یزد
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تاکید کرد:
ضرورت ایجاد پارک علم و فناوری سلامت در یزد
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار یزد در نشست شورای هماهنگی فناوری و نوآوری استان یزد بر ضرورت همکاری نخبگان و فعالان حوزه سلامت در ایجاد پارک علم و فناوری سلامت در استان تاکید کرد.
هدف از ایجاد شهر هوشمند رسیدن به رفاه و راحتی مردم است
هدف از ایجاد شهر هوشمند رسیدن به رفاه و راحتی مردم است
معاون توسعه منابع انسانی استانداری یزد با بیان اینکه اجرای سیاست‌های اجرایی در بخش‌های مختلف نیازمند دغدغه عمومی است ، گفت: مهمترین هدف در ایجاد شهر هوشمند استفاده از ابزار و تکنیک‌ها برای رسیدن به رفاه و راحتی مردم است.
دیدار استاندار یزد با معاون امور مجلس و دولت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
دیدار استاندار یزد با معاون امور مجلس و دولت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
استاندار یزد در دیداری با معاون امور مجلس و دولت و مدیرکل امور استانهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دیدار و درباره اهم مسائل جاری کشور به بحث و گفتگو پرداختند.
نمایش 1 - 4 از 175 نتیجه
آیتم در هر صفحه 4
از 44
« بازگشت

رييس جمهور در جمع خودجوش دانشجويان حاضر در فرودگاه يزد:بايد براي تغييرات بزرگ عالم در مسير آرمانهاي ملت ايران آماده شد


دكتر محمود احمدي نژاد با بيان اينكه جوانان و دانشجويان بايد خود را آماده كنند تا با تلاش به اهداف و آرمانهاي متعالي خود برسند ، اظهار داشت: نشانه تغييرات دروني در ملت‌ها بعنوان آرزوي تاريخي ملت ايران در حال فوران است .
رييس جمهور با اشاره به پيچيده شدن عطر امام در بين جوامع بشري گفت: حقيقت امام آنچنان زيبا است كه به هر چيزي عرضه شود آن را قبول مي كند.
دكتر احمدي نژاد با تأكيد بر اينكه خارج از خط ولايت چيزي وجود ندارد، گفت: امروز ملت ايران پيشتاز حركت ملت ها براي رسيدن به كمال و سعادت است .
رييس جمهور با بيان اينكه اتفاقات بزرگي در جهان در حال وقوع است ، گفت: تا ديروز سران برخي كشورها به ارتباط با مسوولان ‌آمريكايي افتخار مي كردند اما امروز ديگر هيچ كس حاضر نيست به اين رابطه افتخار و آن را اعلام كند .
دكتر احمدي نژاد گفت : خدا بشر را خلق نكرده كه گروهي بخواهند همه انسان ها را استثمار كنند .

 

 

 

 


اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغال

 

پرتال استان یزد 

تلفن:  31112525،   نمابر:  36284787

پیامک:  100061112525

رایانامه:  it [at] ostanyazd.ir