معاون استاندار بر اهمیت توسعه خدمات الکترونیک در بهزیستی تاکید کرد

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار در افتتاحیه همایش روسای ادارات فناوری اطلاعات،ارتباطات و تحول اداری بهزیستی سراسر کشور بر اهمیت توسعه خدمات الکترونیک در بهزیستی تاکید کرد.

به گزارش دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری یزد ،"عباسعلی رضایی" ضمن خیرمقدم به رئیس سازمان بهزیستی کشور و سایر شرکت کنندگان در این همایش، گفت : با توجه به ماهیت ، وظایف و اهمیت سازمان بهزیستی، این همایش برای استان یزد و هم برای سازمانهای بهزیستی سراسر کشور ارزشمند است.

ارائه خدمات در بسترالکترونیک را راهی برای خدمت رسانی بهتر به مردم دانست و اظهار داشت: خوشبختانه در سازمان بهزیستی استان یزد اتفاقات خوبی در این زمینه رقم خورده است که  می تواند حضور فیزیکی معلولان و مددجویان در ادارات و مراکز  بهزیستی سطح استان  را کاهش دهد و موجبات رضایتمندی بیشتر آنان را فراهم نماید.

وی تلاشهای صورت گرفته در راستای ارائه خدمات الکترونیک در بهزیستی را ارج نهاد.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود، تصویب و ابلاغ نقشه راه اصلاح نظام اداری و نقشه راه توسعه دولت الکترونیک  توسط دولت تدبیر و امید را یادآور شد و افزود: سازمان بهزیستی یکی از 50 دستگاهی است که در برنامه 30 در 50دیده شده، لذا بستر تحول اداری و توسعه الکترونیک در آن بیش از پیش فراهم شده است.

رضایی همچنین به تشریح برخی از توانمندیهای استان یزد در حوزه های مختلف به ویژه فناوری اطلاعات و منابع انسانی پرداخت و تصریح کرد: یزد قابلیتهای بسیار بالایی در زمینه های نیروی انسانی و فناوری اطلاعات دارد.

معاون استاندار از مدیرکل بهزیستی استان و دست اندرکاران برگزاری این همایش، قدردانی کرد.