برگزاری همايش استانی امنیت اطلاعات و روشهای مقابله با تهدیدات رایانه ای

برگزاری همايش استانی امنیت اطلاعات و روشهای مقابله با تهدیدات رایانه ای


سيستم مديريت امنيت اطلاعات، آشنایی و بررسی روشهای معمول هک و نفوذ در وب سایتها، تدابیر امنیتی مواجهه با حملات و مبانی امنیت اطلاعات از مطالبی است که در این همایش ارایه می شود.
برگزاری همايش استانی امنیت اطلاعات و روشهای مقابله با تهدیدات رایانه ای

دبیر همايش استانی امنیت اطلاعات و روشهای مقابله با تهدیدات رایانه ای در گفتگو با خبرنگاران گفت: این همایش با حضور گروه امنیتی آشیانه که دارای رتبه پنجم گروههای امنیت اطلاعات جهان است و با حمایت دفتر فناوری اطلاعات استانداری، تحت نظارت سازمان نظام صنفی رایانه ای یزد، به میزبانی شرکت یزدتکفا و با همکاری شرکت آفتاب جاوید پارس برگزار می گردد. در این همایش یک روزه سعی خواهد شد که کاربران به خصوص مدیران مرتبط فناوری اطلاعات با آخرین روشها و فناوریهای بین اللملی و بومی در زمینه امنیت اطلاعات به صورت عملی آشنا شوند.

مهدی لسان صدق از نمایش قطعه فیلم هک شدن سرورها و پایگاه های اینترنتی جهت آشنایی شرکت کنندگان به صورت عملی با موارد هک پایگاه های اینترنتی مشهور دنیا خبر داد.

طبق برنامه های اعلام شده، این همایش یک روزه با حضور مدیران ادارات دولتی، کارشناسان و متخصصین فناوری اطلاعات استان در بخش دولتی و خصوصی، برگزار می شود.
سيستم مديريت امنيت اطلاعات (ISMS)، آشنایی و بررسی روشهای معمول هک و نفوذ در وب سایتها، تدابیر امنیتی مواجهه با حملات و مبانی امنیت اطلاعات از مطالبی است که در این همایش ارایه می شود.

همایش استانی امنیت اطلاعات و روش های مقابله با تهدیدات رایانه ای، یکشنبه دوم تیرماه در سالن منتظرالقائم استانداری یزد برگزار خواهد شد.

 

پرتال استان یزد

تلفن:  31112525

نمابر:  36284787

پیامک:  100061112525

رایانامه:  it@ostanyazd.ir