سه شنبه، ۱۴ اردیبهشت ۹۵


2135- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، از تشکیل کارگروه ویژه جهت رفع دغدغه مقام معظم رهبری برای فضای مجازی، خبر داد. واعظی گفت: به منظور رفع دغدغه های مقام معظم رهبری در حفاظت از فرهنگ در فضای مجازی، کارگروه فرهنگی و اجتماعی با حضور نخبگان و دیگر دستگاه‌های مرتبط بویژه وزارت آموزش و پرورش و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هماهنگی شورای عالی فضای مجازی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تشکیل خواهد شد که تحت سیاست‌های شورای عالی فضای مجازی، مساعی لازم برای توجه به این مهم بکار بسته و گزارش پیشرفت اقدامات فوق ‌نیز اعلام خواهد شد. 2136- رئیس سازمان ثبت احوال گفت: با از سرگیری صدور کارت هوشمند ملی، امسال حداقل ۱۵ میلیون فقره از این کارت در سراسر کشور صادر می شود. آوایی گفت: سال ۹۴، افزون بر ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار فقره کارت هوشمند ملی در کشور صادر شد که از این تعداد صدور ۵ میلیون کارت در نیمه دوم صورت گرفت. وی افزود: امیدواریم تا ۳ سال آینده، طرح صدور کارت هوشمند ملی در کشور به پایان برسد. به گفته دوایی، پس از وقفه حدود یک ماهه، صدور کارت هوشمند ملی در کشور از سر گرفته شده است.  

2135- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، از تشکیل کارگروه ویژه جهت رفع دغدغه مقام معظم رهبری برای فضای مجازی، خبر داد.

واعظی گفت: به منظور رفع دغدغه های مقام معظم رهبری در حفاظت از فرهنگ در فضای مجازی، کارگروه فرهنگی و اجتماعی با حضور نخبگان و دیگر دستگاه‌های مرتبط بویژه وزارت آموزش و پرورش و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هماهنگی شورای عالی فضای مجازی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تشکیل خواهد شد که تحت سیاست‌های شورای عالی فضای مجازی، مساعی لازم برای توجه به این مهم بکار بسته و گزارش پیشرفت اقدامات فوق ‌نیز اعلام خواهد شد.

2136- رئیس سازمان ثبت احوال گفت: با از سرگیری صدور کارت هوشمند ملی، امسال حداقل ۱۵ میلیون فقره از این کارت در سراسر کشور صادر می شود.
آوایی گفت: سال ۹۴، افزون بر ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار فقره کارت هوشمند ملی در کشور صادر شد که از این تعداد صدور ۵ میلیون کارت در نیمه دوم صورت گرفت.
وی افزود: امیدواریم تا ۳ سال آینده، طرح صدور کارت هوشمند ملی در کشور به پایان برسد.
به گفته دوایی، پس از وقفه حدود یک ماهه، صدور کارت هوشمند ملی در کشور از سر گرفته شده است.

 

پرتال استان یزد

تلفن:  31112525

نمابر:  36284787

پیامک:  100061112525

رایانامه:  it@ostanyazd.ir