نشست مشترک كارشناسان فناوري اطلاعات استانداری یزد و فرمانداری ها برگزار شد


اولین نشست مشترک كارشناسان فناوري اطلاعات استانداری یزد و فرمانداری ها به رياست مديركل دفتر فناوري اطلاعات، ارتباطات و امنيت استانداري يزد، برگزار شد.

به گزارش دفتر فناوري اطلاعات، ارتباطات و امنيت استانداري يزد  "اکرم فداكار" روز پنج شنبه  در این جلسه  که در محل خانه فرهیختگان میبد برگزار شد ، ضمن خير مقدم به كارشناسان، هدف از تشكيل چنين جلساتي را هماهنگي بين كارشناسان فناوري اطلاعات و حضور در محل فرمانداري­ها به منظور بررسي كمبودها و مشكلات بيان كرد.

وی بررسي سياست­هاي كلي و برنامه عملياتي دفتر فناوري اطلاعات،ارتباطات و امنيت در سال 94 ، آماده سازي ليستي از  فعاليت­هاي پشتيباني و عملياتي در فرمانداري­ها توسط كارشناسان اين دفتر به منظور اجرا توسط كارشناسان  فناوري اطلاعات فرمانداري­ها و ارزيابي بر اساس آن را از موضوعات مورد بحث در این جلسات عنوان كرد.

فداکار در بخش دیگری از سخنان خود، به بیان نكاتي در مورد نقشه راه دولت الكترونيك و تشكيل كارگروه مربوطه در استان پرداخت و بر آمادگي فرمانداری ها برای  برگزاري انتخابات در اواخر امسال تاکید کرد.

در ادامه كارشناسان فناوري اطلاعات فرمانداري­ها ضمن ارائه گزارش اقدامات انجام شده سال 1393 در زمينه زيرساخت و ارتباطات، توسعه شبكه دولت، راه اندازي سرويس­هاي نرم افزاري جديد به بيان برخی از  مشكلات و بررسی راه حل ها پرداختند.


پرتال استان یزد

تلفن:  31112525

نمابر:  36284787

پیامک:  100061112525

رایانامه:  it@ostanyazd.ir