پنجشنبه، ۲۳ اردیبهشت ۹۵


2166- جلسه هیات رییسه پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در محل پارک تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات سه شنبه، ۲۱ اردیبهشت ۹۵ 2167- ثبت نام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای کارت هوشمند ملی در یک دفتر پستی در تهران 2168- برگزاری نشست کارگروه توسعه دولت الکترونیک استان البرز، با حضور دو معاون وزیر ارتباطات 2169- اخبار کوتاه - رهبر معظم انقلاب، در حکم انتصاب رییس جدید سازمان صدا و سیما، بر حضور مؤثر در فضای مجازی تاکید کردند (۲۲ اردیبهشت ۹۵) - با حکم مقام مقام معظم رهبری، محمد سرافراز رئیس پیشین صدا و سیما، به عنوان عضو حقیقی شورای عالی فضای مجازی منصوب شد. سرافراز پیش از انتصاب به ریاست صدا و سیما، عضو حقیقی این شورا بود. - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در حکم انتصاب مدیرعامل جدید شرکت ارتباطات زیرساخت، از وی خواست تا پایان دولت، ۱۷۰ شهر کشور را به شبکه فیبر نوری سراسری متصل کند. (۲۱ اردیبهشت ۹۵) - مدیرعامل اپراتور سوم همراه (رایتل) می گوید: قیمت اینترنت پهن‌باند موبایل در ایران سومین قیمت ارزان دنیاست. - با صدور یک پروانه Servco دیگر برای «شرکت مهندسی صفر و یک پرداز» تعداد پروانه‌های صادر شده در حوزه خدمات ارتباطی ثابت، به ۱۰ مورد افزایش یافت. - دفاتر پلیس+۱۰ به کیوسک‌های عکاسی تمام اتوماتیک مجهز شده‌اند. متقاضی می تواند از خود عکس بگیرد و عکس مورد نظر خود را از بین ۳ عکس گرفته شده انتخاب کند که پس از ٢٠ ثانیه عکس چاپ و تحویل می شود. - نسخه تازه نرم‌افزار پایگاه داده مایکروسافت SQL SERVER 2016، تا اول ژوئن در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

2166- جلسه هیات رییسه پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در محل پارک تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات
سه شنبه، ۲۱ اردیبهشت ۹۵

2167- ثبت نام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای کارت هوشمند ملی در یک دفتر پستی در تهران

2168- برگزاری نشست کارگروه توسعه دولت الکترونیک استان البرز، با حضور دو معاون وزیر ارتباطات

2169- اخبار کوتاه

- رهبر معظم انقلاب، در حکم انتصاب رییس جدید سازمان صدا و سیما، بر حضور مؤثر در فضای مجازی تاکید کردند (۲۲ اردیبهشت ۹۵)

- با حکم مقام مقام معظم رهبری، محمد سرافراز رئیس پیشین صدا و سیما، به عنوان عضو حقیقی شورای عالی فضای مجازی منصوب شد. سرافراز پیش از انتصاب به ریاست صدا و سیما، عضو حقیقی این شورا بود.

- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در حکم انتصاب مدیرعامل جدید شرکت ارتباطات زیرساخت، از وی خواست تا پایان دولت، ۱۷۰ شهر کشور را به شبکه فیبر نوری سراسری متصل کند. (۲۱ اردیبهشت ۹۵)

- مدیرعامل اپراتور سوم همراه (رایتل) می گوید: قیمت اینترنت پهن‌باند موبایل در ایران سومین قیمت ارزان دنیاست.

- با صدور یک پروانه Servco دیگر برای «شرکت مهندسی صفر و یک پرداز» تعداد پروانه‌های صادر شده در حوزه خدمات ارتباطی ثابت، به ۱۰ مورد افزایش یافت.

- دفاتر پلیس+۱۰ به کیوسک‌های عکاسی تمام اتوماتیک مجهز شده‌اند. متقاضی می تواند از خود عکس بگیرد و عکس مورد نظر خود را از بین ۳ عکس گرفته شده انتخاب کند که پس از ٢٠ ثانیه عکس چاپ و تحویل می شود.

- نسخه تازه نرم‌افزار پایگاه داده مایکروسافت SQL SERVER 2016، تا اول ژوئن در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

پرتال استان یزد

تلفن:  31112525

نمابر:  36284787

پیامک:  100061112525

رایانامه:  it@ostanyazd.ir